Föremål som liknar akvarell Okänd Konstnär
2342 WATERCOLOUR
Sold: SEK 100
Sold den 14 januari 2013
4604 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 450
Sold den 29 oktober 2012
3167 WATERCOLOUR (F)
artist unknown, signed, subject size: 97x31,
Sold: SEK 1900
Sold den 22 oktober 2012
3166 WATERCOLOUR (F)
artist unknown, signed, subject size: 94x34,
Sold: SEK 600
Sold den 22 oktober 2012
3161 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 100
Sold den 22 oktober 2012
3160 WATERCOLOUR
Sold: SEK 150
Sold den 22 oktober 2012
9616 WATERCOLOURS
3 pcs, artist unknown, monterade i samma ram,
Sold: SEK 100
Sold den 1 oktober 2012
7184 WATERCOLOUR (F)
Sold: SEK 200
Sold den 24 september 2012
3388 WATERCOLOUR (F)
artist unknown, signerad-56, ramens innermått: 30x21,
Sold: SEK 100
Sold den 3 september 2012